0
Downloads Kundelogin
Indtast din søgning
 

Kontakt

Uanset om du står overfor et større eller mindre projekt, sidder vores dygtige specialister altid klar til at yde en kompetent rådgivning.
Ring til os på telefon +45 86 82 66 77
Skriv til os på mailadressen info@safco.dk
Du finder os her Bergsøesvej 19, 8600 Silkeborg Vores åbningstider er
Mandag-torsdag
08:00 - 16:00
Fredag
08:00 - 15:30
CVR-nummer56381813
 

Kontakt Medarbejder

  • Ole TolderlundPartner/Administrerende direktør
    (+45) 87 20 48 33  ·  ole@safco.dk
  • Jakob BarslundPartner/Salg Døre/Projekt
    (+45) 87 20 48 31  ·  jakob@safco.dk
  • Ejler MatthiesenIndkøb
    (+45) 87 20 48 37  ·  ejler@safco.dk
  • Yvonne NielsenRegnskab / Bogholderi
    (+45) 87 20 48 30  ·  yvonne@safco.dk
  • Anna BundgårdSalg / Ordrebehandling
    (+45) 87 20 48 36  ·  anna@safco.dk
  • Pia OlesenKoordinator / Ordrebehandling
    (+45) 87 20 48 39  ·  pia@safco.dk
  • Bibi Holm JensenSalg / Ordrebehandling
    (+45) 87 20 48 34  ·  bibi@safco.dk
  • Mikkel RiisSalgselev
    (+45) 87 20 48 38  ·  mikkel@safco.dk
  • Michael Bo PedersenLagerchef
  • Thomas SkovgårdTeamleder - Fronter
  • Nikolaj PageTeamleder - Døre
Viser 0 produkter